HAKKIMIZDA

Merhaba ;


Ben, Çınar Sürücü Kursları Kurucusu Emekli Binbaşı Ahmet ÇINAR;


12 Ağustos 1980 yılında eniştemin kullandığı araçta geçirmiş olduğum kaza neticesinde boynum kırıldı ve muharip sınıfı görevimden yardımcı sınıfa ayrıldım. Bir gün ticaret yaparsam sürücü kursu eğitimi yaparak bilinçli sürücüler yetiştireceğim diye düşündüm. 1991 yılında Çınar Sürücü Kursu olarak eğitim faaliyetime atıldım. O günden bu güne kadar "ÖĞRENMEYEN ADAY YOKTUR ÖĞRETİLMEYEN ADAY VARDIR" ilkesini benimseyerek; bu güne kadar Çınar Sürücü Kursları ve çalışanları olarak 25.000 kişinin üzerinde insanımıza sorunsuz sürücü belgesi sahibi yapıp, Yalova Halkının sevgisini ve saygısını kazandık.

Halen Çınar Sürücü Kursları Yalova, Çınar Sürücü Kursları Çınarcık, Çınar Sürücü Kursları Altınova, Çınar Sürücü Kursları Pendik ve Çınar Sürücü Kursu (Fatih Cd. Merkez)  ile toplam 5 kuruluşumuzla halkımıza hizmet vermekteyiz.

İlkemiz

Yalova Sürücü Kursu-Yalova Ehliyet Kursu-Yalova Psikoteknik-Yalova Src Belgesi-Altınova Sürücü Kursu-Altınova Psikoteknik-Altınova SRC Belgesi - Çınarcık Sürücü Kursu- Çınarcık Ehliyet

Paylaş: